Wciel się w wilka i rozpocznij nowe życie!

Ogłoszenie

Forum się rozwija!

#1 2012-08-20 21:01:44

Avanlee

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-20
Posty: 1
Punktów :   
Punkty Akcji: 0/100
Level: 1
Upomnienia: 0

Avanlee

Imię - Avanlee, dla przyjaciół: Av, Avie

Wiek - 2 lata

Płeć - Samica

Opis charakteru - Z pozoru niedostępna samotniczka. Bywam sarkastyczna i wybuchowa, ale to tylko pozory. Tak naprawdę poszukuję kogoś, przy kim będę mogła poczuć się bezpieczna, kogoś, kto odkryje moją prawdziwą duszę.

Opis wyglądu - Jestem białą wilczycą, jedynie w okolicach uszu i pyska pojawiają się przebłyski czerni. Mam hipnotyzujące, niebieskie oczy.

Historia postaci - Jestem jedną z nielicznych przedstawicielek, zaginionej i uznanej za wymarłą, Gwiezdnej Watahy. Według legendy przybyliśmy z kosmosu, jako wybrani, którzy mają zakończyć odwieczną walkę sprawiedliwych wilków z Watahą Ognia. Każdy z nas posiada magiczną zdolność, którą musi w sobie z czasem odkryć.
Moi bliscy zginęli w walce z Watahą Ognia, podobnie jak większość mojego stada. Jako jedna z kilku wilków zdołałam uciec przed tyranami. Od tamtej pory pragnę odpłacić się za wszystkie krzywdy i znaleźć "swoje miejsce na Ziemi"

Level - Pierwszy

Znaki szczególne - Oczy, z pozoru błękitne, często zmieniają barwę. Zmiana ta, jest wywołana mocą, która we mnie drzemie.


"Nadzieję mamy zawsze, dopóki żyjemy. (...) i może dlatego tylko żyjemy."

Offline

 
Administrator główny: Letthal

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.4gottenworld.pun.pl www.drugazona.pun.pl www.opowiadaniarp.pun.pl www.dragonballzgra.pun.pl www.zdrowiepum.pun.pl