Wciel się w wilka i rozpocznij nowe życie!

Ogłoszenie

Forum się rozwija!

#1 2012-08-20 12:03:17

Letthal

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-20
Posty: 20
Punktów :   
Punkty Akcji: 0/100
Level: 1
Upomnienia: 0
W jakiej watasze: Wataha Śniegu

Zasady

1. Prosi się, by używać na forum poprawnej polszczyzny. Tekst z błędami ortograficznymi, stylistycznymi, logicznymi lub gramatycznymi może zostać źle zrozumiany przez innych użytkowników.

2. Upewnij się, że tekst napisany przez Ciebie będzie przeczytany. Nie pisz "Tak", "Nie, "Zgadzam się" etc. Wyjaśnij, dlaczego się z czymś zgadzasz. Nie używaj przy tym słów wulgarnych, oraz nie pisz wielkimi literami.

3. Zanim założysz wątek, przeszukaj forum. W ten sposób oszczędzisz pracy administracji i moderacji oraz oszczędzisz sobie dodatkowych kłopotów.

4. Nie rób z forum słupa ogłoszeniowego. Ogłaszanie na forum treści reklamowych, zarówno w wpisach na forum jak i na ChatBoxie wiąże się z wysoką karą, jaką jest miesięczny ban.

5. Dbaj o jakość dyskusji na forum. Jeżeli zauważysz post lub temat, który narusza Zasady natychmiast zgłoś to głównemu administratorowi.

6. Pamiętaj, iż administracja i moderacja ma prawo do poprawiania i kasowania Twoich postów. Natarczywe poprawianie posta zmienionego przez administratora lub moderatora wiąże się z dodatkowymi konsekwencjami.

7. Nie używaj na forum treści wulgarnych. Używanie treści wulgarnych, wzmacniający popęd seksualny, obrażających czyjąś religię etc. jest surowo zabronione.


Nie znasz mnie i nigdy nie poznasz.
Nie podchodź, bo się poparzysz.
Nie jesteś mnie wart.
Jestem zmyłką dla oczu człowieka.

Offline

 
Administrator główny: Letthal

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klubsm.pun.pl www.opowiadaniarp.pun.pl www.drugazona.pun.pl www.zdrowiepum.pun.pl www.4gottenworld.pun.pl